mommy-rules
mommy-rules
mommy-rules
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


za mame, sadašnje i buduće
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Film koji vas je ostavio bez daha

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
koky

koky


Broj postova : 31
Join date : 02.01.2010

Film koji vas je ostavio bez daha Empty
PostajNaslov: Film koji vas je ostavio bez daha   Film koji vas je ostavio bez daha Emptyned sij 03, 2010 1:11 am

Dakle drage majčice i one koje to nisu još...koji ste to film pogledale, a mi ga nikako ne smijemo propustiti iz nekog razloga? Zbog glumačke postave možda? Laughing Pišite I love you
[Vrh] Go down
koky

koky


Broj postova : 31
Join date : 02.01.2010

Film koji vas je ostavio bez daha Empty
PostajNaslov: Re: Film koji vas je ostavio bez daha   Film koji vas je ostavio bez daha Emptyned sij 03, 2010 2:32 am

Uglavnom...Dirty dancing 2 tongue tongue sretan
[Vrh] Go down
martha
Admin
martha


Broj postova : 89
Join date : 02.01.2010

Film koji vas je ostavio bez daha Empty
PostajNaslov: Re: Film koji vas je ostavio bez daha   Film koji vas je ostavio bez daha Emptysub sij 09, 2010 12:28 pm

Meni je jedinica puno bolja. I definitivno spada u listu filmova koje bi mogla gledati svaki dan nekoliko puta. Kao i Step up 1 i 2.
Al film koji me oduševio i činilo se da je završio prije nego je počeo je "Divlja igra" Cool
[Vrh] Go down
https://mommy-rules.forumcroatian.com
so sexy...
Admin
so sexy...


Broj postova : 86
Join date : 03.01.2010

Film koji vas je ostavio bez daha Empty
PostajNaslov: Re: Film koji vas je ostavio bez daha   Film koji vas je ostavio bez daha Emptysub sij 09, 2010 3:20 pm

dirty dancing 1,bodyguard,free willy(svi nastavci),LOTR-isto sva 3...ma ima ih.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Film koji vas je ostavio bez daha Empty
PostajNaslov: Re: Film koji vas je ostavio bez daha   Film koji vas je ostavio bez daha Empty

[Vrh] Go down
 
Film koji vas je ostavio bez daha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
mommy-rules :: Opuštanje, klafranje,... :: Film, glazba, TV, knjige-
Forum(o)Bir: